SRU8043-220Y
MFR.Part #
SRU8043-220Y
JLCPCB Part #
C2041680
Package
SMD,8x8mm
Description
1.7A 2.2A 22uH 72.5mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS