SRU8028A-470Y
MFR.Part #
SRU8028A-470Y
JLCPCB Part #
C2052019
Package
SMD,8x8mm
Description
1.2A 1A 230mΩ 47uH AEC-Q200 ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS