SRU8028A-2R5Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU8028A-2R5Y
JLCPCB Part #
C1518007
Package
SMD,8x8mm
Description
18mΩ 2.5uH 4.2A 4.5A AEC-Q200 ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS