SRU8028-680Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU8028-680Y
JLCPCB Part #
C2045025
Package
SMD,8x8mm
Description
317mΩ 68uH 800mA ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS