SRU8028-120Y
MFR.Part #
SRU8028-120Y
JLCPCB Part #
C2050801
Package
SMD,8x8mm
Description
12uH 2.2A 2A 76mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS