SRU8028-100Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU8028-100Y
JLCPCB Part #
C1500518
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 2.2A 45mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS