SRU6018-6R8Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU6018-6R8Y
JLCPCB Part #
C1331943
Package
SMD,6.2x6.5mm
Description
1.2A 6.8uH 60mΩ ±30% SMD,6.2x6.5mm Power Inductors ROHS