SRU6018-680Y
MFR.Part #
SRU6018-680Y
JLCPCB Part #
C1334272
Package
SMD,6.2x6.5mm
Description
360mA 600mΩ 68uH ±30% SMD,6.2x6.5mm Power Inductors ROHS