SRU6018-470Y
MFR.Part #
SRU6018-470Y
JLCPCB Part #
C1334274
Package
SMD,6.2x6.5mm
Description
410mΩ 460mA 47uH 800mA ±30% SMD,6.2x6.5mm Power Inductors ROHS