SRU6011-6R8Y
MFR.Part #
SRU6011-6R8Y
JLCPCB Part #
C2050506
Package
SMD,6.2x6.5mm
Description
136mΩ 6.8uH 900mA ±30% SMD,6.2x6.5mm Power Inductors ROHS