SRU5028A-470Y
MFR.Part #
SRU5028A-470Y
JLCPCB Part #
C2047488
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
360mΩ 47uH 620mA 700mA AEC-Q200 ±30% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS