SRU5028A-150Y
MFR.Part #
SRU5028A-150Y
JLCPCB Part #
C2047458
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
140mΩ 15uH 1A AEC-Q200 ±30% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS