SRU5028-6R8Y
MFR.Part #
SRU5028-6R8Y
JLCPCB Part #
C3220932
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
1.55A 42mΩ 6.8uH ±30% SMD-4P,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS