SRU5028-3R3Y
MFR.Part #
SRU5028-3R3Y
JLCPCB Part #
C3222807
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
2.1A 2.8A 24mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD-4P,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS