SRU5028-150Y
MFR.Part #
SRU5028-150Y
JLCPCB Part #
C2046761
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
108mΩ 15uH 1A ±30% SMD-4P,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS