SRU5018-150Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU5018-150Y
JLCPCB Part #
C2042249
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
100mΩ 15uH 800mA ±30% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS