SRU3028A-330Y
MFR.Part #
SRU3028A-330Y
JLCPCB Part #
C5907453
Package
SMD-4P,3.5x3.3mm
Description
33uH 470mA 480mA 560mΩ AEC-Q200 ±30% SMD-4P,3.5x3.3mm Power Inductors ROHS