SRU3017-100Y
MFR.Part #
SRU3017-100Y
JLCPCB Part #
C1331917
Package
SMD,3.3x3.5mm
Description
10uH 120mΩ 470mA ±30% SMD,3.3x3.5mm Power Inductors ROHS