SRU3014-220Y
MFR.Part #
SRU3014-220Y
JLCPCB Part #
C2052264
Package
SMD,3.3x3.5mm
Description
22uH 320mA 360mA 875mΩ ±30% SMD,3.3x3.5mm Power Inductors ROHS