SRU3011-6R8Y
MFR.Part #
SRU3011-6R8Y
JLCPCB Part #
C2052378
Package
SMD,3.3x3.5mm
Description
245mΩ 460mA 6.8uH ±30% SMD,3.3x3.5mm Power Inductors ROHS