SRU3011-4R7Y
MFR.Part #
SRU3011-4R7Y
JLCPCB Part #
C2042890
Package
SMD,3.3x3.5mm
Description
178mΩ 4.7uH 620mA ±30% SMD,3.3x3.5mm Power Inductors ROHS