SRU3011-2R2Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU3011-2R2Y
JLCPCB Part #
C2052365
Package
SMD,3.3x3.5mm
Description
2.2uH 80mΩ 900mA ±30% SMD,3.3x3.5mm Power Inductors ROHS