SRU3011-100Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU3011-100Y
JLCPCB Part #
C2052369
Package
SMD,3.3x3.5mm
Description
10uH 340mΩ 350mA ±30% SMD,3.3x3.5mm Power Inductors ROHS