SRU2016-330Y
MFR.Part #
SRU2016-330Y
JLCPCB Part #
C2052375
Package
SMD,2.8x2.8mm
Description
1.47Ω 290mA 33uH ±30% SMD,2.8x2.8mm Power Inductors ROHS