SRU2016-2R2Y
MFR.Part #
SRU2016-2R2Y
JLCPCB Part #
C2046601
Package
SMD,2.8x2.8mm
Description
105mΩ 1A 2.2uH ±30% SMD,2.8x2.8mm Power Inductors ROHS