SRU2016-220Y
MFR.Part #
SRU2016-220Y
JLCPCB Part #
C2042529
Package
SMD,2.8x2.8mm
Description
22uH 370mA 990mΩ ±30% SMD,2.8x2.8mm Power Inductors ROHS