SRU1063A-330Y
MFR.Part #
SRU1063A-330Y
JLCPCB Part #
C2045745
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
2.2A 2.4A 33uH 75mΩ AEC-Q200 ±30% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS