SRU1063-680Y
MFR.Part #
SRU1063-680Y
JLCPCB Part #
C2051661
Package
SMD,10x10mm
Description
1.2A 1.35A 210mΩ 68uH ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS