SRU1063-4R7Y
MFR.Part #
SRU1063-4R7Y
JLCPCB Part #
C1332093
Package
SMD,10x10mm
Description
14mΩ 4.7uH 5.5A 5.7A ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS