SRU1063-470Y
MFR.Part #
SRU1063-470Y
JLCPCB Part #
C2051628
Package
SMD,10x10mm
Description
1.4A 1.6A 150mΩ 47uH ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS