SRU1063-2R2Y
MFR.Part #
SRU1063-2R2Y
JLCPCB Part #
C6684401
Package
SMD,10x10mm
Description
11mΩ 2.2uH 7.5A 8.5A ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS