SRU1063-1R6Y
MFR.Part #
SRU1063-1R6Y
JLCPCB Part #
C6684397
Package
SMD,10x10mm
Description
1.6uH 10A 8A 9mΩ ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS