SRU1048-6R8Y
MFR.Part #
SRU1048-6R8Y
JLCPCB Part #
C2041903
Package
SMD,10x10mm
Description
13.6mΩ 4.1A 4.8A 6.8uH ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS