SRU1048-2R2Y
MFR.Part #
SRU1048-2R2Y
JLCPCB Part #
C2041868
Package
SMD,10x10mm
Description
2.2uH 5.3mΩ 6.3A 6.5A ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS