SRU1038A-680Y
MFR.Part #
SRU1038A-680Y
JLCPCB Part #
C2050715
Package
SMD,10x10mm
Description
1.1A 1.3A 216mΩ 68uH AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS