SRU1038A-330Y
MFR.Part #
SRU1038A-330Y
JLCPCB Part #
C3222949
Package
SMD,10x10mm
Description
1.8A 1.8A 112mΩ 33uH AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS