SRU1038A-100Y
MFR.Part #
SRU1038A-100Y
JLCPCB Part #
C2042700
Package
SMD,10x10mm
Description
10uH 3.6A 35mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS