SRU1038-680Y
MFR.Part #
SRU1038-680Y
JLCPCB Part #
C5760300
Package
SMD,10x10mm
Description
1.1A 1.3A 166mΩ 68uH ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS