SRU1038-100Y
MFR.Part #
SRU1038-100Y
JLCPCB Part #
C2050970
Package
SMD,10x10mm
Description
10uH 25mΩ 3.6A 3.8A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS