SRU1028A-1R0Y
MFR.Part #
SRU1028A-1R0Y
JLCPCB Part #
C1332198
Package
SMD,10x10mm
Description
1uH 6.5mΩ 7A 8A AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS