SRU1028-3R3Y
MFR.Part #
SRU1028-3R3Y
JLCPCB Part #
C7084587
Package
SMD,10x10mm
Description
15mΩ 3.3uH 4.3A ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS