SRU1028-1R5Y
MFR.Part #
SRU1028-1R5Y
JLCPCB Part #
C2051638
Package
SMD,10x10mm
Description
1.5uH 6.5A 6.5A 7.3mΩ ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS