SRR7045-100M
MFR.Part #
SRR7045-100M
JLCPCB Part #
C1329516
Package
SMD,7x7mm
Description
1.9A 1.9A 10uH 48mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS