SRR7032-150M
MFR.Part #
SRR7032-150M
JLCPCB Part #
C2044970
Package
SMD,7x7mm
Description
1.1A 1.2A 15uH 95mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS