SRR7032-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR7032-100M
JLCPCB Part #
C2041687
Package
SMD,7x7mm
Description
1.4A 1.6A 10uH 68mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS