SRR6040A-560M
MFR.Part #
SRR6040A-560M
JLCPCB Part #
C2050683
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
149mΩ 56uH 770mA 860mA AEC-Q200 ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS