SRR6040A-470M
MFR.Part #
SRR6040A-470M
JLCPCB Part #
C2047441
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
123mΩ 47uH 850mA 950mA AEC-Q200 ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS