SRR6040A-270M
MFR.Part #
SRR6040A-270M
JLCPCB Part #
C2043687
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.11A 1.2A 27uH 76.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS