SRR6040A-220M
MFR.Part #
SRR6040A-220M
JLCPCB Part #
C2046801
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.22A 1.3A 22uH 64.7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS