SRR6040A-180M
MFR.Part #
SRR6040A-180M
JLCPCB Part #
C2046678
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.35A 18uH 55.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS